سیستم در حال پردازش می باشد ، لطفا شکیبا باشید
header

درباره ما


به نام خدا

با تکیه بر نخبگان و فرزانگان و در پرتو ایجاد نسلی جوان و پرتلاش، ایران بزرگ به کشوری پیشرفته، قدرتمند، شریف، عزیز و برافرازنده‌ی پرچم تمدن نوین اسلامی تبدیل خواهد شد. از بیانات حضرت آیت الله خامنه ای (حفظه الله)‌ در دیدار با نخبگان علمی جوان (۱۳۹۵)

انجمن علوم انسانی ومطالعات اجتماعی با همکاری طیف وسیعی از اساتید دانشگاه های مختلف ایران مدیریت کنفرانس ها و مجلات معتبر علمی را در زمینه های مختلف علوم بر عهده گرفته است. با توجه به حضور اساتید دانشمند از دانشگاه های مختلف ایران در کمیته داوری کنفرانس ها و هیات های تحریریه مجلات تحت مدیریت، انجمن حقوق وعلوم انسانی این کنفرانس ها و مجلات از اعتبار بالای در سطح ملی و بین المللی برخوردار میباشند و به نوعی مدیریت این کنفرانس ها و مجلات با همکاری اساتید دانشگاه های مختلف ایران چه بخش فعالیت های اداری کنفرانس ها و مجلات و چه در بخش علمی آنها میباشد. انشاالله به مرور زمان فرآیند آماده سازی وبسایت های تابعه انجمن علوم انسانی ومطالعات اجتماعی  انجام شده و پژوهشگران گرامی در تمامی رشته ها خواهند توانست با طیف وسیعی از امکانات و قابلیت های انجمن که به صورت ویژه اختصاص به ایران و سپس کشورهای دیگر دارند آشنا شوند.

 

 

انجمن علوم انسانی ومطالعات اجتماعی ایران علاوه بر ایجاد یک شبکه وسیع علمی بین اساتید و دانشجویان دانشگاه های مختلف ایران تعداد زیادی کنفرانس و مجله علمی را در سطوح ملی و بین المللی با مشارکت اساتید دانشگاه های مختلف ایران مدیریت می نماید. تمامی مجلات تحت انجمن علوم انسانی ایران دارای اعضای کمیته داوری و هیات های تحریریه متشکل از اساتید دانشگاه های مختلف ایران میباشد.

 

 

 

انجمن حقوق وعلوم انسانی ایران در تلاش است تا به عنوان مهمترین و اصلی ترین مرکز و پایگاه علمی ایرانی هم در سطح ملی و هم در سطح بین المللی بستری باشد برای ایجاد شبکه علمی متشکل از گستره وسیعی از اساتید و دانشجویان دکتری دانشگاه های مختلف ایران و دیگر کشورهای دنیا. به همین منظور عملکردهای مختلفی برای آکادمی علوم و تکنولوژی ایران تعریف شده است که در ادامه به برخی از آنها اشاره میشود. اساتید و دانشجویان و پژوهشگرانی که پیشنهاد و یا نظری راجب شرح عملکردهای انجمن علوم انسانی دارند میتوانند از طریق ایمیل زیر با ما مکاتبه نمایند.

 

info@jrse.ir

 

- با مشارکت دانشگاه های مختلف داخلی و خارجی و همچنین با مشارکت اساتید و دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری انجمن های علمی در تمامی زمینه های علمی تحت انجمن ایجاد خواهند شد. هر شخص بنا بر رشته تخصصی خود میتوانید در انجمن علمی مورد نظر خود عضو شود. بدین ترتیب با همکاری اساتید و دانشجویان دانشگاه های مختلف ایران و خارج از ایران یک شبکه گسترده علمی ایجاد خواهد شد که میتوانید بازوی قدرتمندی برای اعتلا و پیشرفت ایران عزیز باشد.

 

 

با تشکر

روابط عمومی انجمن حقوق وعلوم انسانی

www.jrse.ir